אלומה גורן מצטרפת להפועל חיפה סל

הורדת האפליקציה איכות אוויר – איגוד ערים WB
מאת: כתב הספורט של האתר "חי פה"
אלומה גורן, מגדולות שחקניות כדורסל הנשים הישראלי בכל הזמנים, מצטרפת לצוות המקצועי של מחלקת הנערות של הפועל ליאו באק חיפה, ותשמש כמלווה מנטלית לכל שחקניות וצוות המחלקה. גורן, היתה הקפטנית של נבחרת ישראל בעבר, עוסקת בשנים האחרונות בליווי מנטלי של שחקניות א.ס רמה"ש מליגת העל לנשים, וכן בליווי כל שחקניות נבחרות ישראל הצעירות במסגרת איגוד הכדורסל.

מודל לחיקוי 

שילובה של אלומה גורן במחלקת הנערות הינה חלק מהמדיניות לפיתוח כדורסל הנשים והנערות ב"הפועל ליאו באק" חיפה, כשגורן, בין היתר, תהווה מודל לחיקוי עבור השחקניות הצעירות. כזכור, לפני מספר שבועות הוחתמה במועדון המאמנת המוערכת, ורדה כהן, מתוך מטרה לבנייתה ושדרוגה של מחלקת הנוער בכלל והנערות בפרט, וביחד עם המנהל המקצועי של הפועל חיפה, גיל נתיב, שוקדים השניים ועמלים על בניית המסגרת המקצועית והערכית הטובה ביותר, תוך ניצול יעיל של תשתיות הספורט הנפלאות של מרכז הספורט של ליאו באק והמעטפת הערכית והקהילתית הייחודית של מתנ"ס ליאו באק.
גורן: "אני שמחה ונרגשת לקחת חלק ולהיות שותפה בפרויקט הכדורסל הייחודי שהוקם בהפועל ליאו באק חיפה על ידי גיל נתיב ו-ורדה כהן, שהצליחו באופן יוצא דופן לחרוט על דגלו שילוב בין מצוינות ספורטיבית וטיפוח שחקניות לבין גישה פלורליסטית רב תרבותית נעימה ומזמינה. אני מזמינה כל ילדה האוהבת כדורסל להצטרף אלינו לפרויקט הנפלא הזה ומאמינה שיחד נוכל לעבור מסע מרתק ומהנה".

גיוס נערות לשורות הקבוצה

לדברי המנהל המקצועי של מחלקת הנוער של הפועל חיפה, גיל נתיב: "הצטרפותה של אלומה גורן למחלקה מתאימה באופן מושלם לדרכנו ולגישתנו לנערות ולענף. אלומה מביאה עימה את השילוב המושלם בין יכולת מקצועית אדירה הבנויה על ניסיון העצום בתחום, עם גישה הרואה את צרכי השחקניות והצוות ותהליך צמיחתן כערך עליון. על כן, הצטרפותה לצוות תסייע רבות ביצירת תהליך משמעותי ונהדר עבור כל השחקניות במחלקה, ואין לי ספק שנערות רבות יצטרפו אלינו בקרוב".
ללא ספק יהיה מעניין לעקוב כיצד פרויקט כדורסל הנשים בהפועל חיפה ממשיך לצמוח, להשתדרג ובעיקר, לגדול.

מנהל הנבחרות של בי"ס ליאו באק, דניאל זלנקו (מימין), המנהל המקצועי של מחלקת הנוער של הפועל חיפה, גיל נתיב, אלומה גורן, המאמנת ורדה כהן, ומנהל מתנ"ס ליאו באק, יואב יגול. (צילום: מתנ"ס ליאו באק)
שוש קולין לימוד אנגלית מונפש 700 על 100
הרב יהוד גינזבורג אתך המעגלי החיים – WB

כתבות נוספות עוד מאותו הכתב

תגובות

בטעינה...