בכללית גוזרים סרטים בריפוי בעיסוק

נחנך המכון החדיש לריפוי בעיסוק שהקימה כללית בבית אמות

 

המכון לריפוי בעיסוק של כללית, שהועתק למשכן חדש מהמתקן הותיק שפעל

עד לאחרונה בלין והוקם במבנה מואר וחדיש בבית אמות, נחנך בטכס חגיגי.

 

זהו המכון הגדול ביותר לריפוי בעיסוק בארץ, עם צוות מטפלים מיומן ביותר, הכולל 12 מרפאים בעיסוק. מנהלת המכון, יעל ריסמן, מציינת כי מידי חודש מטופלים במכון כ- 550 איש וסך הטיפולים הניתנים בו מידי חודש מגיע לכ-1800. המכון משרת את כל מבוטחי כללית בחיפה, קריות, יישובי חוף הכרמל, נשר ויוקנעם, אשר מופנים ע"י רופאי משפחה ורופאים מקצועיים ממרפאות כללית בקהילה ומכל בתי החולים באזור.

המכון החדש בבית אמות נבנה על פי סטנדרטים מקצועיים גבוהים, בגישה חדשנית ותוך יצירת סביבת עבודה ושירות עדכנית. דגש רב הושם בתכנונו על יצירת אוירה נעימה וידידותית והקפדה על פרטיותם של המטופלים. כמו כן, הושם דגש רב על הנגשת השירות, בכל היבט. המכון כולל 5 חדרי טיפול פרטניים, בהתאמה לסוגי טיפול שונים, כגון: טיפול קוגניטיבי, טיפול בחולים עם מחלות נוירולוגיות, חדר טיפולים ייעודי לאנשים שעברו כוויות, חדר לבניית סדים וחדר לטיפול באמצעות מציאות מדומה. כמו כן, הוכן מטבח טיפולי מרווח המאפשר למי שתיפקודו נפגע להתאמן וללמוד מחדש כיצד לתפקד במטבח מותאם. באולם מרווח שהוכן במכון ניתן גם להעביר מפגשים זוגיים או קבוצתיים.

ראש העיר יונה יהב שמכיר ומוקיר את המכון וביקש לברך, לא הצליח להגיע כי היה באותו יום בירושלים בנושא הרחבת בז"ן. הגיעו וברכו אריאלה צור – המנהלת  של ריפוי בעיסוק הארצית של כללית, ענת קונס- המנהלת המחוזית של שירות הריפוי בעיסוק, ד"ר ארז אלון- מנהל מרכז רפואי לין שהמכון הינו שלוחה שלו. אילה פדות שניהלה משך שנים רבות את השירות העלתה זכרונות מרגשים וספרה חוויות מימיו הראשונים של השירות. פרופ' מ"ק חן שפירא, מנהלת מרחב חיפה וגליל מערבי, ברכה את המטופלים והצוות שייהנה מעתה מתנאים משופרים והדגישה שמדובר בצוות מקצועי ביותר, מחדש ויוזם המיישם שיטות טיפול עדכניות. היא הדגישה כי ריפוי בעיסוק הוא תחום חשוב שבו משקמים את האדם ומחזירים לו איכות חיים.

 

 

כתבות נוספות עוד מאותו הכתב

תגובות

בטעינה...