מורדות לינקולן – כל מה שטוב בחיפה

[מודעה] שכונת מורדות לינקולן תכלול, עם השלמת השיווק והבניה, אלפי יחידות דיור חדשות, כמו גם שירותים עירוניים מתקדמים, בתי ספר ועוגנים עירוניים אחרים.


מורדות לינקולן – תצלום אוויר

שוק הדיור בחיפה לא זכה למתיחת פנים מזה שנים רבות והשכונות היוקרתיות היו ונותרו אחוזה,  כרמל, כרמליה, ורדיה ודניה.  השכונות המערביות, כמו נווה שאנן, הדר, והעיר התחתית מנסות מזה למעלה מעשר שנים לבצע שדרוג שיביא לשיפור התדמית של השכונות, אולם עד כה לא נרשמה תמורה של ממש בשטחן.

 

צפו בווידאו אודות מורדות לינקולן בחיפה

 

 

בשנים האחרונות, עם הפיכתה של ההשקעה בנדל"ן בחיפה לאחד ממסלולי ההשקעה האטרקטיביים במדינת ישראל, עלתה שוב לדיון השאלה מתי תאושר סופית תוכנית המתאר של חיפה וייבנו בעיר שכונות חדשות וכמובן – היכן.
שאלה זו קיבלה מענה חלקי אך מבשר טובות בשנים האחרונות עם ההודעה על בנייתן של השכונות החדשות מורדות לינקולן ורמת זמר, במסגרת תכנית המתאר העירונית.

שכונת מורדות לינקולן תכלול, עם השלמת השיווק והבניה, אלפי יחידות דיור חדשות, כמו גם שירותים עירוניים מתקדמים, בתי ספר ועוגנים עירוניים אחרים.

עצם בנייתה של שכונה חדשה בחיפה מהווה מוקד עניין לחיפאים, כמו גם למשקיעים מחוץ לעיר, בשל העובדה כי שכונת מורדות לינקולן, תהיה השכונה היוקרתית הראשונה לאחר עשרות שנים.


 

מה מייחד את שכונת מורדות לינקולן לעומת השכונות האחרות בחיפה?

ראשית –  מדובר בשכונה מתוכננת מלכתחילה, לרבות פריסת יחידות הדיור בבניינים, התשתיות והכבישים, בתי הספר והשירותים העירוניים האחרים. בעיר בה ההתפתחות העירונית התבצע ומתבצעת עדיין במתכונת של תוספת על הקיים, הרי ששכונה חדשה ומתכוננת מהווה חדשות טובות ומאפשרת לצעירים של חיפה ליהנות מסגנון החיים אותו חיפשו מחוץ לעיר.
שנית – מיקומה של השכונה, על צירי התחבורה הראשיים של העיר, בסמיכות למת"ם ולפארק מדעי החיים ובמרחק של דקות נסיעה בודדות ממרכז העיר ומהנמל המתחדש, יאפשרו לדיירי השכונה ליהנות מכל העולמות ועדיין – להגיע הביתה לשכונה פסטורלית על מורדות אחוזה.
שלישית – בישראל של 2016 כבר ברור כי חוף הים הוא הנכס הנדל"ני הטוב והנחשק ביותר. גם בחיפה, לאחר שנים של חסימת חוף הים, מבינים כי מדובר בערך נדל"ני עליון. שכונת מורדות לינקולן תהנה מנוף פתוח לים הכחול, ללא גורם מפריע ועם הבריזה הנפלאה שאינה נחסמת עוד כבעבר.
רביעית – בתקופה בה השקעה נדל"נית בחיפה היא אחד מהאפיקים האטרקטיביים ביותר, המשקיעים מחפשים לגוון את תיק ההשקעות שלהם ולכלול בו לא רק דירות יד שניה, אלא נכסים בעלי פוטנציאל תשואה ייחודי. שכונת מורדות לינקולן מגלמת עבור המשקיעים את אותו פוטנציאל ייחודי, שכן ככל שתהליך התכנון והאישור של השכונה יתקדם, הרי שערך הנכסים יעלה בשכונה.
ולבסוף – מורדות לינקולן מהווה את העתודה האחרונה למגורים בעיר, בחלק המערבי והמבוקש ביותר. עם פיתוח ושיווק השכונה העיר חיפה תפחית את פוטנציאל הגדילה שלה, דבר שיצמצם באופן מהותי את ההיצע בעיר, וידחוף את המחירים מעלה.

מתי ואיך להשקיע בשכונת מורדות לינקולן?

קבוצת גולדשטיין מתעתדת להקים את הפרויקטים גולדשטיין לינקולן וגולדשטיין מורדות- אחוזה, כחלק מהשכונה החדשה שתמשיך את הרצף העירוני משכונת אחוזה ועד לים. הקרקע מאושרת למגורים ונמצאת בהליך תכנוני מתקדם ביזום עיריית חיפה, להגדלת זכויות בנייה והקמת השכונה חדשה. רכישה בשלב זה, עוד בטרם אושרה תוכנית האיחוד והחלוקה החדשה, בנוסף לחיסכון היזמי על שירותי הבנייה הופכים את ההשקעה לאחד מהאפיקים האטרקטיביים והרווחיים ביותר בשוק הנדל"ן בעיר.

 

איכות חיים, יוקרה ונוף אינסופי של ים

במורדות המערביים של הכרמל בחיפה, במיקום מושלם בו נוף הים הכחול והירוק הטבעי של הכרמל מתמזגים ליצירה אחת, עתיד לקום פרויקט בשכונת המגורים החדשה מורדות לינקולן // מורדות אחוזה.

פרויקט מורדות לינקולן יהיה חלק מהשכונה החדשה אשר תהווה את המשכה המערבי של שכונת אחוזה האיכותית, והנו חטיבת הקרקע היוקרתית והאחרונה באזור המבוקש ביותר בחיפה.

פרויקט מורדות לינקולן // אחוזה מתוכנן להיות פרויקט ייחודי שישתלב במרקם הנוף הנדיר שסביבו, בנוף האינסופי לים ובבנייה המדורגת האופיינית על מורד ההר.

השכונה נהנית מגישה לצירי תנועה מרכזיים ולמרכז העיר, לאזורי קניות שוקקים ולמתחם עסקים; מרחק דקות ספורות מכביש 4, ממנהרות הכרמל ומדרך פרויד המובילה למרכז הכרמל. מרכזי תחבורה ראשיים נמצאים בסמיכות רבה, כגון תחנת הרכבת והאוטובוס המרכזית "חוף הכרמל". מתחם ההיי-טק מת"מ, קניון חיפה, מרכז קסטרא, מרכז הקונגרסים, מרכז הטניס, הספורטן והאצטדיון החדש ע"ש סמי עופר, נמצאים גם הם בקרבה נוחה ובמרחק הליכה. בנוסף, לרווחת התושבים, מוסדות חינוך, פנאי ופינות ירק, עתידים לקום ברחבי השכונה.

פרויקט מורודת לינקולן // אחוזה הינו שילוב איכותי וייחודי של עסקת נדל״ן מבטיחה, רצועת קרקע איכותית עטופה בטבע עוצמתי, לצד חיים בסביבה פסטורלית ואיכותית.

 

כתבות נוספות עוד מאותו הכתב

תגובות

בטעינה...