סיום תוכנית שנה ראשונה לייף סקילס מרכז להכשרה,תעסוקה ויזמות

0
מבזקי וואטסאפ

מגשימה חלומות


09_אורית_כהן_-_מאושרת.jpg

אורית כהן – מאושרת

העסק החברתי "מותג לייף סקילס" (כישורי חיים) – Mootag Life skills, אשר הקימה ומנהלת אורית כהן, הגיע בהצלחה לסיום המחזור הראשון, בתום שנה עמוסה ומאתגרת

13 צעירים וצעירות, הגשימו חלום ועברו הכשרה בתחום הגרפיקה ועיצוב אתרי אינטרנט במרכז להכשרת נוער בסיכון. המרכז שהוקם בעיר התחתית בחיפה במאי 2015 ע"י אורית כהן מסיים מחזור ראשון של עשייה, למידה ותרומה לקהילה.
החניכים עלו בזה אחר זה, קיבלו תעודה וחיבוק והחזירו לאורית כהן אהבה במילים מרגשות מלב אל לב. אף אחד בקהל לא נשאר אדיש כאשר א' אמרה לאורית כהן: "בזכותך חזרתי להאמין בעצמי, וזו המדרגה הראשונה של החיים שלי".
ש' אמרה המקום קיבל את כולם: יהודים, ערבים, אתיופים, רוסים וככה גם אנחנו למדנו לקבל אחד את השני ולצחוק על אמירות גזעניותולא להפגע מהן.

אורית כהן: "תודה שנתתם בי אמון זה לא מובן מאליו, נתתם לי את ההזדהות ומה שקיבלתם כאן זה לא מובן מאליו הכוח לעשות בשביל אחרים…
גאה בילדים שלי על הדרך. האתרים שבנו ברמה גבוה מאוד, עכשיו הזמן להביא לידי ביטוי את היכולות שלהם ושיצליחו להתפרנס מהלמידה וההשקעה שלהם.
הם מוכנים לעבודה ! נשמח לשיתופי פעולה בתעסוקה עבורם"

אורית_כהן_-_חיבוק_מול_הקהל.jpg

חלוקת תעודה וחיבוק
גלית רנד, מנהלת האגף לתכנון אסטרטגי ומחקר, בעיריית חיפה, העניקה את תעודות הגמר יחד עם אורית כהן ואמרה בסיות הטקס: "חובתה של עיריית חיפה להיות מעורבת ולא צריך להגיד תודה. חשוב לתכנן יחד איך מחזקים את המשך הפעילות בחיפה."

אורית_כהן_וגלית_רנד.jpg

אורית כהן וגלית רנד
מאיירים_בסטודיו.jpg
מאיירים בסטודיו
אורית כהן:" מאוד מזדהה עם השיר של דני רובס – משהו חדש מתחיל.

שוש קולין לימוד אנגלית מונפש 700 על 100

כך החלה השנה: היינו גם בערב הפתיחה

אורית_והמנהלת_האדמיניסטרטיבית_של_המקום.jpgאורית_כהן_והשקית_המעודדת_שינוי_בחיים.jpg

אורית כהן והשקית המעודדת שינוי בחיים
אנשי_החינוך_דני_פסלר_וערן_דובובי.jpg
אנשי החינוך דני פסלר וערן דובובי

תרומה לקהילה

טיפולי אוסטיאופטיה – רחב

כתבות נוספות עוד מאותו הכתב

תגובות

בטעינה...