נדל"ן בחיפה

איך תרצו להתעדכן?

תפריט משתמש

מצגות והדמיות

דירות בחיפה, בתים בחיפה,איפה קונים,רחובות טובים,הסבר על שכונות בחיפה,השבחה,איזורים טובים להשקעה,מיסוי. דירה להשקעה בחיפה.
Facebook Twitter Google LinkedIn Email

מצגות והדמיות

הודעהמאת »

לכל הנדלניסטים החיפאים - שמח להציע לכם נושא חדש בפורום, מצגות והדמיות שקשורות לנדלן בעירנו המהממת.
כולם מוזמנים להעלות מצגות/הדמיות של פרויקטים מתוכננים, פרויקטים שבוצעו (ואפשר גם מול מצב קיים) ובכלל, זה סוג המידע שתמיד עוזר להבין הרבה יותר טוב מה היה כאן ומה מצפה לנו.
הנה אני זורק ראשון את הכפפה - הדמייה של כביש עוקף קריות

סמל אישי של המשתמש
_djini

Facebook Twitter Google LinkedIn Email

מאמרים נוספים בחי פֹּה

תגובות

Re: מצגות והדמיות

הודעהמאת »

וידאו קצרצר של נסיעה בכלי רכב במנהרות הכרמל שעומדות להפתח:
סמל אישי של המשתמש
_djini

הודעהמאת »

תודה
כביש עוקף קריות נראה לי בדיחה. אוסף של מחלפים אחד אחרי השני, הוא יסתם ברגע שהוא יפתח.
היה צריך להשקיע ברכבות פרבריות נוספות לא בכבישים.
סמל אישי של המשתמש
eran
כתב חיפאי מתנדב

הודעהמאת »

ההיסטוריה של חיפה מסוף המאה ה- 19 ועד מחצית המאה ה- 20:

hevra.haifa.ac.il/~apesa/Haifa2Comp.pps
סמל אישי של המשתמש
_djini

הודעהמאת »

אתר של גיא שחר : מצגת יפה של חיפה

http://guyshachar.com/content/heb/2007/ ... mel-to-sea" onclick="window.open(this.href);return false;
נערך לאחרונה על ידי _djini בתאריך 17/10/2010, 17:44, נערך פעם אחת בסך הכל.
סמל אישי של המשתמש
_djini

כביש נחל הגיבורים

הודעהמאת »

כביש נחל הגיבורים - נמצא בביצוע - מחברה בין מחלף רופין (מנהרות הכרמל) לעיר התחתית (רחוב אבן גבירול) בלי צורך לעבור את הדר.
הדמייות של הכביש מהאתר של חברת יפה נוף:
http://www.yefenof.co.il/index.php?go_shop2&data_id=82#" onclick="window.open(this.href);return false;
סמל אישי של המשתמש
_djini

הודעהמאת »

ביפה נוף הבטיחו שכביש נחל גיבורים יעבור במנהרה מתחת לבתים של רחוב אבא הלל סילבר. עכשיו זה גשר ענק בתוך כל הואדי. חבורה של נוכלים ושקרנים שהרסו את הואדי.
סמל אישי של המשתמש
eran
כתב חיפאי מתנדב

Re: נל הגיבורים

הודעהמאת »

אני חושב שדרך נחל הגיבורים זה כביש חשוב מאוד ופותח "סתימה" לא קטנה בהדר. כל תושבי רמות גולדה/אלמוגי/דניה/אחוזה שיורדים בבוקר לעיר התחתית, מעמיסים את שכונת הדר בפקקים פיח וכו'. חוצמזה, שנדמה לי שבודדים מאוד תושבי חיפה שמבקרים היום באזור נחל הגיבורים. דוקא מעל הכביש של נחל הגיבורים, בחיבור של רופין עם ורדיה, עשו עבודה לא רעה והכביש שם "ירוק".
שדרך נחל הגיבורים תפתח (וזה יקח עוד הרבה זמן, כי זה כביש שמממן משרד התחבורה, ולא יפה נוף) - התנועה בין הכרמל לעיר התחתית תהיה מהירה לפחות פי שתיים מהיום, וזה שינוי גדול
סמל אישי של המשתמש
_djini

הודעהמאת »

טעות בידך הכביש לא פותח שום סתימה כי הוא מגיע לעיר התחתית לא להדר, ותושבי אלמוגי דניה והסביבה יכולים לרדת דרך המשך כביש דורי
שאפילו יותר קרוב אליהם מהכביש המטופש שהולך להרוס את הנחל. לגבי כמות המבקרים בו אם היו מטפחים אותו באמת אפשר היה אפילו לעשות שם אגם נופש ומסלולי נופש ולא מדרכה קטנה מתחת לגשרים ענקיים. הכביש הזה פשוט לא נחוץ לאף אחד וגם הדרך שבה בונים אותו בגשרים ענקיים היא זוועתית. נניח אפשר היה לסבול כביש כמו סטלה מאריס 2 נתיבים לאורך דופן ההר, הכביש הזה 4 נתיבים של אוטוסטרדה שנבנית באמצע הואדי על גשרים, הרעש והכיעור יהיו בלתי נסבלים אין לי ספק שמחירי דירות משני צידי הואדי יצללו מעניין אותי למה התושבים שותקים.
גועל נפש.
סמל אישי של המשתמש
eran
כתב חיפאי מתנדב

חזור אל נדל"ן בחיפה