מצגות והדמיות

דירות בחיפה, בתים בחיפה,איפה קונים,רחובות טובים,הסבר על שכונות בחיפה,השבחה,איזורים טובים להשקעה,מיסוי. דירה להשקעה בחיפה.

מצגות והדמיות

מאת: _djini
13/10/2010, 11:26
הודעות: 7
לכל הנדלניסטים החיפאים - שמח להציע לכם נושא חדש בפורום, מצגות והדמיות שקשורות לנדלן בעירנו המהממת.
כולם מוזמנים להעלות מצגות/הדמיות של פרויקטים מתוכננים, פרויקטים שבוצעו (ואפשר גם מול מצב קיים) ובכלל, זה סוג המידע שתמיד עוזר להבין הרבה יותר טוב מה היה כאן ומה מצפה לנו.
הנה אני זורק ראשון את הכפפה - הדמייה של כביש עוקף קריות


תגובות במערכת התגובות של חי פה

Re: מצגות והדמיות

מאת: eran
13/10/2010, 15:19
הודעות: 374
כתב חיפאי
תודה
כביש עוקף קריות נראה לי בדיחה. אוסף של מחלפים אחד אחרי השני, הוא יסתם ברגע שהוא יפתח.
היה צריך להשקיע ברכבות פרבריות נוספות לא בכבישים.

Re: מצגות והדמיות

מאת: eran
16/10/2010, 18:48
הודעות: 374
כתב חיפאי
ביפה נוף הבטיחו שכביש נחל גיבורים יעבור במנהרה מתחת לבתים של רחוב אבא הלל סילבר. עכשיו זה גשר ענק בתוך כל הואדי. חבורה של נוכלים ושקרנים שהרסו את הואדי.

Re: נל הגיבורים

מאת: _djini
17/10/2010, 17:49
הודעות: 7
אני חושב שדרך נחל הגיבורים זה כביש חשוב מאוד ופותח "סתימה" לא קטנה בהדר. כל תושבי רמות גולדה/אלמוגי/דניה/אחוזה שיורדים בבוקר לעיר התחתית, מעמיסים את שכונת הדר בפקקים פיח וכו'. חוצמזה, שנדמה לי שבודדים מאוד תושבי חיפה שמבקרים היום באזור נחל הגיבורים. דוקא מעל הכביש של נחל הגיבורים, בחיבור של רופין עם ורדיה, עשו עבודה לא רעה והכביש שם "ירוק".
שדרך נחל הגיבורים תפתח (וזה יקח עוד הרבה זמן, כי זה כביש שמממן משרד התחבורה, ולא יפה נוף) - התנועה בין הכרמל לעיר התחתית תהיה מהירה לפחות פי שתיים מהיום, וזה שינוי גדול

Re: מצגות והדמיות

מאת: eran
18/10/2010, 08:53
הודעות: 374
כתב חיפאי
טעות בידך הכביש לא פותח שום סתימה כי הוא מגיע לעיר התחתית לא להדר, ותושבי אלמוגי דניה והסביבה יכולים לרדת דרך המשך כביש דורי
שאפילו יותר קרוב אליהם מהכביש המטופש שהולך להרוס את הנחל. לגבי כמות המבקרים בו אם היו מטפחים אותו באמת אפשר היה אפילו לעשות שם אגם נופש ומסלולי נופש ולא מדרכה קטנה מתחת לגשרים ענקיים. הכביש הזה פשוט לא נחוץ לאף אחד וגם הדרך שבה בונים אותו בגשרים ענקיים היא זוועתית. נניח אפשר היה לסבול כביש כמו סטלה מאריס 2 נתיבים לאורך דופן ההר, הכביש הזה 4 נתיבים של אוטוסטרדה שנבנית באמצע הואדי על גשרים, הרעש והכיעור יהיו בלתי נסבלים אין לי ספק שמחירי דירות משני צידי הואדי יצללו מעניין אותי למה התושבים שותקים.
גועל נפש.


חזור אל נדל"ן בחיפה