מאסר בפועל לתושב חיפה שכלבו נשך כלבה של אחר בפארק הכט

חדשות חיפה, מבזקים שוטפים, כתבות עומק, צוות כתבי השטח של חי פֹּה מביא את העיר חיפה אליכם למחשב 24X7.

מאסר בפועל לתושב חיפה שכלבו נשך כלבה של אחר בפארק הכט

מאת: סמר עודה - חי פה
20/03/2017, 16:30
הודעות: 2238
עיתונאית - צוות חי פה
פארק הכט. צילום - ירון כרמי - חי פה.jpg
פארק הכט. למצולמים אין קשר לכתבה.
(צילום - ירון כרמי - חי פֹּה)


בית משפט השלום בחיפה, גזר היום (ב') שלושה חודשי מאסר בפועל על תושב חיפה, שכלבו נשך כלבה של אחר, ופיצוי בסך 10,000 ₪ למתלונן.

Art Gallery - Assaf
Whatsapp Haifa News


בית משפט השלום בחיפה, הרשיע היום (ב') לאחר ניהול הוכחות את תושב חיפה בשלושה אישומים. באישום הראשון הורשע הנאשם בעבירות של מעשה פזיזות ורשלנות ועבירת החזקה לפי החוק להסדרת הפיקוח על כלבים כאשר בהתאם לעובדות אישום זה, הוא הסתובב בפארק הכט בחיפה יחד עם כלבו שלא היה קשור ברצועה וכלב זה נשך את כלבתו של המתלונן וגרם לה לפצע חדירה בקוטר של 11 ס"מ – דבר שהצריך טיפול רפואי אצל וטרינר.

באישום השני הורשע הנאשם בעבירות של איומים והחזקה כאשר בין היתר, איים על המתלונן באמרו "אתה לא יודע עם מי אתה מתעסק וזה יעלה לך בבריאות", זאת שעה שהסתובב גם באותה עת עם כלבו ללא רצועה. ובאישום השלישי הורשע בעבירות של תקיפה והחזקה כאשר שוב הסתובב עם כלבו ללא רצועה, והוא תקף את המתלונן בכך שחבט בידו לעבר צווארו.

שופט בית משפט השלום בחיפה, זיאד פלאח ציין, גזר על הנאשם לאחר ששקל את מכלול הנסיבות, הן לקולא והן לחומרא, מאסר בפועל למשך שלושה חודשים. 6 חודשי מאסר על תנאי אשר יופעלו אם יעבור תוך שלוש שנים מיום שחרורו עבירה של אי נקיטת צעדי זהירות בחיה. קנס כספי בסך 5,000 ₪ או חודש מאסר תמורתו. ופיצוי המתלונן בסך של 10,0000 ₪.


זכויות בעלי החיים בחיפה: כתבות אחרונות בחי פֹּה

זכויות בעלי החיים בחיפה: לכל הכתבות בחי פֹּה


יש לכם סקופ? כתבו ישירות לסמר: samar.haipo@gmail.com

תגובות במערכת התגובות של חי פה

חזור אל חדשות