הלימודים בבתי ספר התיכוניים מתחילים ב-15/3/17 ב-10:00

חינוך, אורח חיים בריא. הורים וילדים, טיפול בבעלי חיים, רפואה משלימה, תזונה,טיפולים אסתטיים, פעילות גופנית ורוחניות.

הלימודים בבתי ספר התיכוניים מתחילים ב-15/3/17 ב-10:00

מאת: מיכל ירון
14/03/2017, 18:14
הודעות: 34
09 שביתה בבתי הספר התיכוניים בחיפה.jpg
שביתה בבתי הספר התיכוניים בחיפה


מחר בבוקר עיצומים בבתי הספר השש שנתיים:
הלימודים בחיפה יתחילו ב 10:00


Hastudio
מבזקי חדשות בוואטסאפ


ארגון המורים הכריז היום כי מחר, יום ג', 14/3/2017, מורי ארגון המורים יתחילו ללמד בשעה 10:00 במחאה על האלימות במערכת החינוך. ההחלטה התקבלה לאחר שארגון המורים הכריז על סכסוך עבודה, והיום הודיע על עיצומים.

בשעות הבוקר גבר בן 78 הצית למוות אחות בקופת חולים בחולון, כיון שלא היה מרוצה מהשירות. יו"ר ארגון המורים רן ארז טוען שהדבר הוא חלק ממגמה מדאיגה בחברה הישראלית, שנהיית יותר ויותר אלימה.


יו"ר ארגון המורים רן ארז: חבל שמשרד החינוך לא מגן על עובדי ההוראה מאלימות


יו"ר ארגון המורים רן ארז שלח מכתב למורי הארגון בו הוא מסביר את הצורך בעיצומים:
"בשבועות האחרונים אנו עדים לגל אלימות שפוגע בעובדי ההוראה. במקום שייעצר, גל האלימות הזה מתגבר והופך לנחשול, שלא זוכה למענה מצד המערכת שתפקידה להגן על עובדי ההוראה בישראל. בשל התגברות גל האלימות כלפי מורים מחד גיסא, וחוסר ההתייחסות והעשייה של שר החינוך מאידך, אנו מפעילים את סכסוך העבודה שהוכרז בנדון".

חוג אנגלית בחיפה - הלן דורוןמורה בתיכון בחיפה: אנחנו נתקלים באלימות מילולית ופיזית כל הזמן"


"היום בשיעור אמר לי אחד התלמידים, שכל עוד אני לא אעשה מה שהוא רוצה, הוא יעשה לי את המוות", אמרה לחי פֹּה מורה באחד מבתי הספר התיכוניים בחיפה, "זו לא אמירה שלא שמעתי בעבר, ולמען האמת ראיתי כבר כל כך הרבה פעמים תלמידים זורקים שולחנות וכיסאות ופחי אשפה ומרימים יד אחד על השני, כך שאני לא מתרגשת מכלום. טוב מאוד שרן ארז מראה לכולם שלמורים יש מישהו שעומד ודואג להם גם בימים כאלה, שלקוח לא מרוצה הולך ומצית למוות אחות, שמעולם לא עשתה לו שום דבר רע".


הסתדרות המורים לא משתתפת בשביתהמהסתדרות המורים נמסר לחי פֹּה שהשביתה היא של מורי הארגון, אבל מורי הסתדרות המורים לא ימלאו את מקומם של מורי הארגון השובתים:
"ערב טוב, בשל העיצומים שהכריז מחר (15.3.17) ארגון המורים, אנו מבקשים להבהיר כי חברי הסתדרות המורים עובדים מחר כרגיל. עוד אנו מדגישים כי אין למלא את מקומם של חברי ארגון המורים השובתים".


שביתה בחיפה: כתבות אחרונות בחי פֹּה

שביתה בחיפה: לכל הכתבות בחי פֹּה


תגובות במערכת התגובות של חי פה

חזור אל חברה וחינוך בחיפה