מרפאה חדשה של כללית נפתחה במרכז המסחרי בסביוני דניה

בתי חולים בחיפה, תגליות רפואיות, הצלת חיים בחיפה

מרפאה חדשה של כללית נפתחה במרכז המסחרי בסביוני דניה

מאת: סמר עודה - חי פה
12/03/2017, 12:38
הודעות: 2238
עיתונאית - צוות חי פה
המרפאה החדשה כוללת 3 יחידות רופא המאויישות על ידי שני מומחים ברפואת משפחה, מחלקת ילדים עם מומחה ברפואת ילדים וינתנו בה שירות ייעוץ מומחים, כמו גסטרואנטרולוגיה ילדים. בנוסף במרפאה יבוצע בדיקות דם פעמיים בשבוע.

מרפאה חדשה בסביוני דניה. דוד חורש.JPG
צילום: דוד חורש - דוברות כללית

מרפאת סביוני דניה. דוד חורש.JPG
צילום: דוד חורש - דוברות כללית


Yamit Moria
מבזקי חדשות בוואטסאפ

מרפאה חדשה של כללית המשתרעת על פני כ-100 מ"ר נפתחה במרכז המסחרי בסביוני דניה פיינגולד ברח' שינדלר שבסביוני דניה. המרפאה מעוצבת בסטנדרטים גבוהים ביותר, התואמים מרפאה פרטית והיא כוללת 3 יחידות רופא המאויישות על ידי שני מומחים ברפואת משפחה: ד"ר גיל טלמור, המטפל גם בילדים וד"ר מרים דובנוב ומחלקת ילדים שתיפתח בימים הקרובים. כמו כן, ינתנו במרפאה שירות ייעוץ מומחים, כמו: גסטרואנטרולוגיה ילדים, על ידי ד"ר קורינה הרטמן, מנהלת השירות במרחב. השירות במרפאה כולל גם ביצוע בדיקות דם פעמיים בשבוע וכן שירותי משרד מלאים בנוסף, יינתן שירות גם בשעות הערב המאוחרות, לנוחותם של אנשים עובדים.

פרופ' מ"ק חן שפירא, מנהלת מרחב חיפה וגליל מערבי: "כללית מקפידה על התנהלות דינמית ותכנון שירות בהתאם למגמות ההתפתחות בעיר והצרכים המשתנים. המרפאות החדשות, זו שנפתחה בדניה ו 2 מרפאות כללית הנמצאות בהקמה: ברמת הנשיא וברח' איינשטיין, מצטרפות ל-17 מרפאות כללית ועשרות מרפאות עצמאיות מטעמה הפועלות ברחבי העיר. פריסת השירות ממנה נהנים מטופלי כללית היא מיטבית, כאשר בכל שכונה ברחבי חיפה יש לפחות מרפאה אחת שיש בה את כל מכלול השירות הרפואי הקהילתי, עם רופאי משפחה, ילדים, אחיות ובית מרקחת, כולל בדיקות דם מידי יום. במרפאות רבות יש גם רפואה יועצת – זהו היקף שירותים שאין כדוגמתו למבוטחים בקופות חולים אחרות".

כללית: כתבות אחרונות בחי פֹּה

כללית: לכל הכתבות בחי פֹּה


יש לכם סקופ? כתבו ישירות לסמר: samar.haipo@gmail.com

תגובות במערכת התגובות של חי פה

חזור אל בריאות בחיפה