הטבה לקוראות חי פה במופע של אתי אנקרי וקורין אלאל 2/3/17

09_אתי_אנקרי_קורין_אלאל_600X337.jpg

אתי אנקרי מארחת את קורין אלאל במופע חגיגי ומיוחד ב"זאפה חיפה" לכבוד יום האשה

קוראות חי פה – כך תקבלו את ההטבה:
במקום 125 ש"ח. 90 ש"ח. הנחה של 35 ש"ח לגולשות חי פה.
התקשרו ל 9080* מסרו את הקוד "אתי אנקרי יום האישה 2017" ,ציינו שהגעתן דרך "חי פה" ותהנו מהנחה של 35 ₪ ברכישת כרטיס!
המבצע מוגבל ל30 המתקשרות הראשונות.

במסגרת סדרת ההופעות החדשה שבה אתי אנקרי מארחת בכל מופע זמרת מיוחדת לשיתוף פעולה מוסיקלי-אישי-תרבותי חדש ומעניין, תתארח קורין אלאל במופע מיוחד לרגל יום האשה – בזאפה חיפה.

והבחירה ברורה: השירים, הפרוייקטים, הטעם המוסיקלי, הקריירה העשירה ו.. השורש המשותף … יהיה מאד מעניין.

המפגש הראשון ביניהן היה במופע מופלא בזאפה ירושלים לפני כחצי שנה והשאיר טעם ורצון לעוד מפגשים והנה זה קורה ואין מועד מתאים יותר למפגש מאשר יום האשה.

ובנוסף למפגש המיוחד המופע מתחיל ונוסע למחוזות השונים מהעבר והווה, משוטט בין האלבומים שלאורך הקריירה, נע בין מזרח ומערב, קודש וחול כפי שמתארות מילות השיר: " קחי את הדרך הבאה לקראתך, תראי איך היא עוברת ומשנה הליכתך…"
(מתוך "שיר לבת" מהאלבום "קראת לי אסתר" )

אתי אנקרי מספרת על הסדרה החדשה:

“אני לא יודעת איך להסביר את זה, אבל קורה שם בהופעות לנשים משהו מאוד חזק, היתה באולם מעין שמחה גדולה. הופעה זה משהו שלאחרונה אני קוראת לו יותר ‘ערב שירה’, כי זה קשר חזק שנוצר בין מי ששר לבין מי ששומע, גם המפגש עם הזמרת שמתארחת וגם מול הקהל, נוצר שם משהו חזק, מאוד חזק.

אתי_אנקרי_קורין_אלאל_-_זאפה_חיפה_-_700X150.jpg

“לאחר המופע הראשון בסדרה שבו התארחה יובל דיין היו תגובות מאוד חמות שהגיעו אלי ושמחתי לגלות שזה מתקבל בברכה… המופע עצמו הוא סוג של חגיגה מבחינתי ואני מאוד אוהבת את הרעיון. יש משהו מאוד מיוחד בזה שקבוצה ממין אחד נפגשת. כשאני רואה למשל נשים רוקדות, יש שם משהו מאוד חזק מבחינתי. דרך אגב, יש תנועה כזאת לאחרונה בכל העולם, שלאו דווקא שקשורה לתשובה, אולי היא קשורה לתשובה של העולם, אבל יש הרבה מאוד מעגלי נשים, וזה לא סתם קורה עכשיו בעיני."
ההרכב המוסיקלי גם הוא חדש ומשובח וכולל את הנגניות
קטיה תובול – פסנתר , ורה גורנשטיין – כינור , גל מאסטרו – קונטרבס , עינת הראל – תופים. מעיין ליניק כלי הקשה וקולות.
סאונד: איציק דורון

לא ניתן להגיב