"דיני נזיקין" - עורכת דין המתמחה בנזקי גוף: ימית מוריה ישראל

נקודת מפגש לבעלי עסקים בחיפה לצורך זיהוי הזדמנויות משותפות, רישות עיסקי, יזמויות

"דיני נזיקין" - עורכת דין המתמחה בנזקי גוף: ימית מוריה ישראל

מאת: חיפה
03/01/2017, 21:57
הודעות: 2885
עורך חי פה
באנר ימית 700.JPG

הרגע בו אתם זקוקים ליעוץ וטיפול משפטי מהמומחים לנזקי גוף:

תאונה בעוספיה.JPG
תאונה עם נפגעים בעוספיה. צילום: ירון כרמי - חי פֹּה


עורכת דין המתמחה בתביעות נזיקין ועוסקת אך ורק בתחום זה, תסייע לכם לעבור בצורה טובה את תהליך התביעה מול חברות הביטוח, המדינה, הצבא, תאגידים שונים ומול הביטוח הלאומי.
כאשר אתם נפגעים פגיעת גוף, עליכם לזכור כי בחברת הביטוח המבטחת את התאגיד שעומד מולכם, יש עורכי דין מצוינים, אשר תפקידם הוא לצמצם ככל האפשר את סכום הפיצוי אותו תקבלו מחברת הביטוח, כאשר לעתים מנסים עורכי הדין לבטל לחלוטין את זכאותכם לפיצוי כספי, גם כאשר:
  • נפצעתם באורח קשה!
  • הפסדתם ימי עבודה!
  • הייתם קרבן לרשלנות מצד תאגיד!

השעות שלאחר התאונה - חשוב שתדעו: בעת תאונה, ככל שתקדימו להתייעץ עם עו"ד המתמחה בתחום ולה ניסיון רב בתביעות מסוג זה, כך יהיה ביכולתה להשפיע על איסוף הראיות לתיק התביעה. בשעות הראשונות מתרחשים מרבית האירועים אשר ישפיעו לאחר מכן על סכום הפיצויים שניתן לקבל כתוצאה מהתאונה. אלה הן השעות בהן הנפגע מקבל טיפול רפואי. עורכת הדין תנחה אתכם עוד בשלבי בית החולים, כיצד לנהוג כך שלא תפסידו מידע חיוני.


עו"ד ימית מוריה ישראל, מחיפה:

ימית מוריה ישראל - אנכית רקע לבן 03.jpg
דיני נזיקין - עורכת הדין ימית מוריה ישראל
עו"ד מוריה עומדת בראש משרד עורכי דין המתמחה בתחום נזקי הגוף. היא בעלת תואר ראשון במשפטים LLB בהצטיינות (2008) ותואר שני במשפטים LLM בהתמחות במשפט ובריאות מאוניברסיטת חיפה (2012). חברה בלשכת עורכי הדין משנת 2009 , חברת ועדת הנזיקין, הביטוח והביטוח הלאומי בלשכת עורכי הדין במחוז חיפה.

עו"ד ימית מוריה ישראל היא בעלת ידע וניסיון רב בייצוג נפגעי תאונות דרכים, תאונות עבודה, פציעות וחבלות במקומות ציבוריים, רשלנות רפואית, תביעות כנגד המוסד לביטוח לאומי, משרד הביטחון וכן ותביעות ביטוח סיעוד, ביטוח חיים, ביטוח תאונות אישיות, תאונות תלמידים ועוד.פרטי קשר - עו"ד ימית מוריה ישראל
טלפון: 077-3370021 פקס: 077-5558740
כתובת: שד' הפלי"ם 5, חיפה Hapalyam blv 5, Haifa

הנה כמה דוגמאות למקרים בהם התערבותה של עו"ד הצילה את התביעה וזיכתה בפיצויים:

עורכת הדין ימית מוריה ישראל מספרת לחי פֹּה:
במקרה אחד היה לקוח שסובל מאי ספיגת כליות, אשר פנה למימוש פוליסת הבריאות וסורב בטענה שטרם החל בטיפולי דיאליזה... לאחר התערבות שלי קיבל החולה את הפיצוי בסך 280 אלף ש"ח בתוך 3 חודשים בלבד.

במקרה אחר היה לקוח שעבר החלפת מפרק ברך, אשר גרמה לו לאי-כושר עבודה. הוא סורב על ידי חברת הביטוח למימוש פוליסת אובדן כושר עבודה... לאחר פניה לחברת הביטוח וערעור על החלטת הועדה הרפואית מטעמה, הלקוח הוכר כסובל מאי כושר בשיעור 100%!

באנר ימית מוריה 290.jpg
היה גם לקוח שנפגע בתאונה עבודה כתוצאה מנפילה מסולם, אשר פנה למוסד לביטוח לאומי, שהסכים להכיר רק בחתך במצח שנגרם לו... הביטוח הלאומי לא הסכים להכיר בפגיעה המשמעותית כתוצאה מהתאונה והיא כאבים ומגבלה בעמוד שדרה צווארי, אשר כתוצאה מפגיעה זו נזקק הלקוח לעבור ניתוח לקיבוע חוליות הצוואר... הגשתי תביעה לבית הדין האזורי לעבודה, אשר מינה מומחה מטעמו. לאחר דיון מעמיק במצבו של הנפגע, ניתן פסק דין הקובע את הקשר הסיבתי בין הפגיעה לתאונה ומורה לביטוח הלאומי להכיר בפגיעה בצוואר כנובעת מהתאונה.כיצד קובעים את היקף הפיצוי הכספי?

הפיצוי הכספי נקבע, בדרך כלל, על פי מספר מאפיינים עיקריים:
  • אופי הפגיעה וחומרתה.
  • משך הזמן של תהליך ההחלמה והשלכותיו העקיפות.
  • העלויות אותן אתם סופגים בשל פגיעתכם הגופנית.
תביעת הנזיקין קובעת את היקף הפיצוי שאתם תקבלו עבור הנזק שכבר נגרם לכם. בחלק מהמקרים, התביעה הזאת פוגשת אתכם לאחר תאונה, כלומר בנקודה קשה וכואבת בחיים שלכם. זה לא זמן לעשות טעויות בבחירת עורך דין.

רכב הפוך והמחלצים. צילום - לוחמי האש.png
רכב הפוך שנפל לחצר בית והמחלצים. צילום - לוחמי האשהתמחות בנזיקין מצריכה ידע וניסיון


לעו"ד ימית מוריה ישראל ניסיון רב בליטיגציה (הופעות בבתי משפט) ניהול הליכי הוכחות, חקירות מומחים רפואיים והנה בעלת הופעה מרשימה וייצוגית בפני בתי המשפט, בתי הדין והועדות רפואיות.
לעו"ד ימית מוריה ישראל ניסיון עשיר בניהול תיקי נזיקין משמעותיים לרבות ייצוג נכים המרותקים לכסא גלגלים, תביעות של קטועי גפיים ונכים קשים, להם השיגה פיצוי בכל המישורים האפשריים.


ההתמחות הספציפית בתחום נזקי הגוף על כל גווניו והידע הרב שצברה עו"ד ימית מוריה ישראל מאפשרת לה ראיה מרחבית של אפשרויות מיצוי הזכויות הנפגע תוך בחינת מצבו הרפואי, למידת האירוע, אפיוניו ובחירת טקטיקת פעולה ואסטרטגיה משפטית לניהול נכון ומנצח להליך.
עו"ד ימית מוריה ישראל ידועה בהשקעתה הרבה ובמאבקים חסרי הפשרות שניהלה בעבור לקוחותיה, וכל זאת תוך יושרה מקצועית, כנות והגינות.

ימית מוריה ישראל מרצה בכנס לשכת סוכני הביטוח.jpg
עו"ד ימית מוריה ישראל מרצה על דיני נזיקין ותביעת ביטוח בכנס לשכת סוכני הביטוח


עו"ד ימית מוריה ישראל מרצה בנושאים המגוונים בתחום נזקי הגוף במסגרות שונות.
עו"ד ימית מוריה ישראל בעלת הכשרה מקצועית, השתלמויות והדרכות רבות בתחום תאונות דרכים, הביטוח הלאומי, רשלנות רפואית ותביעות אחריות בנזקי גוף מאת לשכת עורכי הדין ומאת מוסדות וגופים שונים.

001 ימית.GIF
עו"ד ימית מוריה ישראל מרצה על דיני נזיקין ותביעת ביטוח בכנס לשכת סוכני הביטוח


חברת הביטוח מסרבת לשלם?!

סירוב לתשלום הוא מצב בו חברת הביטוח מסרבת לשלם סכום הוגן, או מסרבת לשלם סכום כלשהו. סירוב זה מעמיד את המבוטח במצב בו עליו להילחם עבור מה שמגיע לו על פי החוק.
בדיני נזיקין יש ריבוי של תרחישים ומקרי קצה, שאינם ברורים לאזרח הפשוט. מצבים שאינם ברורים מקלים על חברת הביטוח לסרב לשלם.

צפו בווידאו המסביר את חשיבות עורך הדין בתביעת נזיקיןמול חברות הביטוח מפעילים את טובי המומחים

בתביעת נזיקין, משתפת עורכת הדין פעולה עם רופאים הבכירים בתחומם, אשר מעניקים לנפגע ייעוץ, הערכות רפואיות וחוות דעת רפואיות מקצועיות, במחירים מסובסדים ונמוכים משמעותית מהמחירים המקובלים בשוק הפרטי.
לוגו בתמונה  (1).jpg
כאשר נפגשים בבית המשפט לחקירת העדים, לעו"ד ימית מוריה ישראל יש ניסיון וידע רב בחקירת מומחים והפיכת החלטתם, במידת הצורך, לטובת הלקוח הנפגע.

כאשר תגיעו למשרדה, תקבלו ייעוץ אסטרטגי למימוש זכויותיכם, תוך מציאת פתרונות יצירתיים לצרככם ולמצבכם.

עו"ד ימית מוריה ישראל מודעת לקשיים של הנפגעים, המגיעים אליה לאחר תאונה ולכן היא מקדישה תשומת לב מיוחדת לשירות ללקוח, המוגש במהירות, ביעילות, באמינות ובאדיבות, תוך התאמה והקשבה לצורכי הלקוח. לקוחותיה מקבלים עדכונים ודיווחים שותפים בזמן אמת בדבר התקדמות תביעתם.

היום, כאשר לנפגעים יש צורך בקבלת סיוע, ברור לעורכת הדין כי תקשורת טובה ושוטפת עם הלקוח מסייעת להעברת אינפורמציה חשובה ועדכנית בין האירועים השוטפים המתרחשים בתביעה לבין הלקוח ולהיפך. תקשורת זו, לא רק שמאפשרת ללקוח לדעת מה קורה, אלא גם מאפשרת זרימת מידע אפקטיבית המשפיעה לטובה על התקדמות התביעה ובכך מביאה לתוצאות הטובות ביותר בעבור הלקוח ולהצלחת התביעה!באנר ימית מוריה 700.jpg


איך מתמחרים תביעת נזיקין

באנר ימית מוריה 120.jpg
משרד עו"ד ימית מוריה ישראל גובה שכר טרחה על פי הקבוע בחוק!! בתיקי תאונות דרכים על פי חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים, התשל"ה-1975 ובתביעות כנגד המוסד לביטוח לאומי על פי חוק הביטוח הלאומי (תיקון מס' 161), התשע"ה-2015.
לגבי יתר סוגי התביעות, משרדה של עו"ד ימית מוריה ישראל גובה לרוב את שכר הטרחה בסיום הטיפול בתיק כאשר שכר הטרחה מבוסס על אחוז מהסכום בו זוכה הלקוח, כלומר שכר הטרחה מבוסס למעשה על מידת הצלחת הטיפול בתיקים.

הנכם מוזמנים לפנות אל עו"ד ימית מוריה ישראל לפגישת ייעוץ משפטי ראשוני ללא עלות וללא התחייבות.
פרטי קשר עורכת דין לדיני נזיקין בחיפה

עו"ד ימית מוריה ישראל
טלפון: 077-3370021 פקס: 077-5558740
כתובת: שד' הפלי"ם 5, חיפה Hapalyam blv 5, Haifa

ימית מוריה ישראל: כתבות אחרונות בחי פֹּה

ימית מוריה ישראל: לכל הכתבות בחי פֹּה


תגובות במערכת התגובות של חי פה

חזור אל כלכלה ועסקים בחיפה