אורית כהן מסיימת שנה ראשונה עם תכנית "לייף סקילס" מרכז להכשרה, תעסוקה ויזמות

העסק החברתי "מותג לייף סקילס" (כישורי חיים) - Mootag Life skills, אשר הקימה ומנהלת אורית כהן, הגיע בהצלחה לסיום המחזור הראשון, בתום שנה עמוסה ומאתגרת

דיור מוגן – רחב

אורית כהן – מגשימה חלומות

13 צעירים וצעירות, הגשימו חלום ועברו הכשרה בתחום הגרפיקה ועיצוב אתרי אינטרנט במרכז להכשרת נוער בסיכון. המרכז שהוקם בעיר התחתית בחיפה במאי 2015 ע"י אורית כהן מסיים מחזור ראשון של עשייה, למידה ותרומה לקהילה.
החניכים עלו בזה אחר זה, קיבלו תעודה וחיבוק והחזירו לאורית כהן אהבה במילים מרגשות מלב אל לב. אף אחד בקהל לא נשאר אדיש כאשר א' אמרה לאורית כהן: "בזכותך חזרתי להאמין בעצמי, וזו המדרגה הראשונה של החיים שלי".
ש' אמרה המקום קיבל את כולם: יהודים, ערבים, אתיופים, רוסים וככה גם אנחנו למדנו לקבל אחד את השני ולצחוק על אמירות גזעניות ולא להפגע מהן.

אורית כהן: "תודה שנתתם בי אמון זה לא מובן מאליו, נתתם לי את ההזדהות ומה שקיבלתם כאן זה לא מובן מאליו הכוח לעשות בשביל אחרים…
גאה בילדים שלי על הדרך. האתרים שבנו ברמה גבוה מאוד, עכשיו הזמן להביא לידי ביטוי את היכולות שלהם ושיצליחו להתפרנס מהלמידה וההשקעה שלהם.
הם מוכנים לעבודה ! נשמח לשיתופי פעולה בתעסוקה עבורם"

חלוקת תעודה וחיבוק (צילום - ירון כרמי)
חלוקת תעודה וחיבוק (צילום – ירון כרמי)

גלית רנד, מנהלת האגף לתכנון אסטרטגי ומחקר, בעיריית חיפה, העניקה את תעודות הגמר יחד עם אורית כהן ואמרה בסיות הטקס: "חובתה של עיריית חיפה להיות מעורבת ולא צריך להגיד תודה. חשוב לתכנן יחד איך מחזקים את המשך הפעילות בחיפה."

אורית כהן וגלית רנד
אורית כהן וגלית רנד
מאיירים בסטודיו
מאיירים בסטודיו

אורית כהן: "אני מאוד מזדהה עם השיר של דני רובס – משהו חדש מתחיל…"

כך החלה השנה: היינו גם בערב הפתיחה

אורית כהן והשקית המעודדת שינוי בחיים (צילום - ירון כרמי)
אורית כהן והשקית המעודדת שינוי בחיים (צילום – ירון כרמי)

אורית_והמנהלת_האדמיניסטרטיבית_של_המקום.jpg

אנשי החינוך דני פסלר וערן דובובי (צילום - ירון כמרי)
אנשי החינוך דני פסלר וערן דובובי (צילום – ירון כמרי)
דיור מוגן – רחב

לא ניתן להגיב