פרסום בחי פה

תגובות אחרונות

פרסום בחי פה

עוד כותרות בחי פֹּה

דילול החזירים בירי יצא לדרך בחיפה – צפו

(חי פה) - תושבים בשער העלייה שמעו קולות ירי...

חיפה • חילוץ בלב ים בתנאי רוח קשים

התהפכו עם קייאקים, נסחפו ללב ים וחולצו על ידי...

55 קילו של קוקאין בשווי מיליוני שקלים נתפסו בחיפה

כ-55 קילוגרם של סם מסוג קוקאין, בשווי המוערך במיליוני...

איים להרוג את הצוות הרפואי ברמב״ם • "רוצה להיות שהיד"

(חי פה) - היום, רביעי 24.4.24, צעיר בחיפה הודיע...

להקת לווייתנים בחיפה ◄ צפו

(חי פה) - ביום שבת, 20/4/24, יצא ליאור אלפסי,...

2-1-X

1 – 2 – X
ניצחון – הפסד – תיקו
זה המאזן העלוב של מכבי חיפה בשלושת המשחקים הראשונים של הליגה בעונת 2016-17
למה עלוב, אולי צפוי?
מכבי חיפה שיחקה היום 10.9.16 מול בני יהודה תל אביב באצטדיון המושבה בפתח תקווה מגרשה הביתי של בני יהודה.
09.jpg

שוב משחק ללא נצחון (צילום האתר הרשמי)
המשחק הסתיים בתוצאת תיקו 1:1 את השער לחיפה כבש בפנדל בדקה ה 56 ניקיטה רואקיביצה אחרי שבני יהודה הובילו אחת אפס בדקה ה 37 .בתוספת הזמן של המחצית השניה בני יהודה כמעט ונצחה את המשחק שפספסה הזדמנות מצויינת להבקיע ולגמור את המשחק.
המחצית הראשונה הייתה בשליטה של בני יהודה שיכלה להוביל בקלות 3 אפס אם לא תורג'מן מחמיץ ברשלנות מול אוהד לויטה.
לקראת סוף המחצית הראשונה היו למכבי חיפה 4 קרנות רצופות שכמעט הובילו לשיוון אך הקבוצה ירדה למחצית בפיגור אחת אפס.
החצי השני היה בשליטה מלאה של הירוקים אך למעט הפנדל לא הצליחה מכבי חיפה להבקיע וזהו משחק שני שהיא מאבדת נקודות יקרות ואנחנו רק במחזור השלישי.
מכבי חיפה כבר מזמן אינה הקבוצה שפותחת את העונה באיזה 7 משחקים ללא הפסד ורק נצחונות.
כל שנה אומרים לנו סבלנות ודרך ושיש חוסר מזל וצריך עוד לעשות תאומים ובלה בלה בלה …
אני לא מבין דבר אחד זו קבוצת כדורגל או חוג ברידג' בבית גיל הזהב ?
אולי מספיק עם הסיסמאות אולי מספיק לעבוד על הקהל הכי גדול בארץ בעיניים.

קהל_מושבה.jpg

5000 אוהדים חוזרים מאוכזבים הבייתה(צילום אודי דהן )
בליגה של 2 קבוצות חזקות אחת מתל אביב ואחת מבאר שבע, מכבי חיפה אמורה לנצח כל קבוצה בליגה החלשה הזאת ובמקסימום לנצח ולהפסיד ברוטציה מול הגדולות.
על מה מדברים איתי פה על הסתגלות ועל זמן ועל דרך אולי די.
עם זמן ודרך לא הולכים למכולת עם זמן ודרך הולכים מקסימום לים כבר בחודש אוקטובר כבר 5 שנים.

לקבוצת כדורגל עם התקציב אולי הכי גדול בליגה ועם הקהל הכי גדול בארץ בוודאות אין זמן ואין דרך ואין סיסמאות יש דבר אחד נצחון נצחון נצחון ועוד פעם נצחון.
מישהו למעלה מנסה לשנות את ה DNA של הספורט פה בארץ ולהפוך את משחק הכדורגל למשחק בין החברה בשכונה שמותר להפסיד ואחרי זה לדפוק 2-3 בירות בים.
הלו, תתעוררו, אתם מכבי חיפה אתם הקבוצה הכי אהודה בארץ אנחנו מצפים ממכם לנצח כל משחק כן כל משחק. מי שישמע אתם משחקים מול אריות אירופה, מספיק עם הלוזריות הזאת מספיק!!!!

תפסיקו להגיד לנו שלשחקנים לוקח פה זמן להתרגל להוא מתל אביב לקח זמן להתרגל לסין ???
מדינה בקצה השני של הכדור שפה שונה לחלוטין והבחור קורע רשתות ומבשל בלי סוף.
שחקן הוא שחקן ובטח ששחקן שמגיע מליגות בכירות באירופה צריך לעשות פה בית ספר לשחקני ליגה למקומות עבודה שיש בליגה הישראלית.
אז תתחילו להביא לפה שחקנים ברמה ולא שחקנים שרק על הנייר באו מקבוצות גדולות.

750_0318.JPG

נקווה שיחייך גם בסוף העונה(צילום הנק פוגל)
בקשר לצוות המאמנים והמנהל הספורטיבי:
אני לא מבין מה הם עושים באימונים. איפה הדרך, איפה השיטה ???
רנה פה כבר חודש, קארסלן כבר 5 חודשים… איפה השינוי? אנחנו נראים בדיוק אותו דבר.
הכל מקרי הכל בטעות ובטח שאם אותה הגנה מסננת שחוטפת בכל משחק שערים של ילדים ג'.
לסיכום, תפסיקו עם הסיסמאות תפסיקו עם התירוצים לא בא לי ללכת לים באוקטובר.
תתחילו לשחק כדורגל זה מאוד פשוט.

[bs-thumbnail-listing-2 columns="4" title="מכבי חיפה – כדורגל" tag="46" count="4" pagination-show-label="0" pagination-slides-count="3" slider-animation-speed="750" slider-autoplay="1" slider-speed="3000" bs-show-desktop="1" bs-show-tablet="1" bs-show-phone="1" paginate="slider"]

אודי דהן
אודי דהן
אודי דהן: כתב לענייני כדורגל, מתמחה בשיווק אתרי תיירות. דוא"ל: [email protected]

כתבות קשורות לנושא זה

כל הכתבות בחי פֹה

הולך רגל נפגע מרכב בחיפה

הולך רגל בן 56 נפגע מרכב • במצב בינוני ממד"א נמסר לחי פה תאגיד החדשות: בשעה 17:37 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א...

איתי אלימלך "ברית הדמים עם הדרוזים מקבלת משמעות חדשה"

"ברית הדמים עם הדרוזים מקבלת משמעות חדשה" איתי אלימלך, יו"ר מחוז חיפה והצפון בארגון נכי צה"ל, קרא להידוק וחיזוק הקשר בין מוסדות הממשלה והרשויות...

איסור דיג בים התיכון במהלך עונת הרבייה

עונת הרבייה והגיוס מתחילה • חל איסור על הדיג למעט חריגים וסייגים הודעה משותפת - משרד החקלאות ורשות הטבע והגנים מודיעים על תקופת האיסור על...

מרכז הכרמל מרכז מבקרים ומגדלור של תקווה • יוסי לובלסקי

בצומת הרחובות שער הלבנון עם הציר המרכזי שדרות הנשיא מיתמרים מעלה צמד בניני פנורמה המזוהים ומאפיינים את המרכז. מגדלי פנורמה אחד המגדלים הוא מגדל דירות...

"מבט מרענן על משמעות המלתחה שלנו" / לילי מילת תופסת מדף

בימי המלחמה, כשאני לוקחת ספר חדש ליד, אני רוצה שהוא ייקח אותי מכאן. לאנשים שונים התמודדויות שונות. אני מכירה כאלה שדווקא מחפשים ספרים שיהיו...