סניף מרכזי של "בנק מרכנתיל" נפתח במתחם העסקים "מבנה" בנשר

נקודת מפגש לבעלי עסקים בחיפה לצורך זיהוי הזדמנויות משותפות, רישות עיסקי, יזמויות

סניף מרכזי של "בנק מרכנתיל" נפתח במתחם העסקים "מבנה" בנשר

מאת: סמר עודה - חי פה
13/06/2016, 11:13
הודעות: 2252
עיתונאית - צוות חי פה
סניף מרכזי של "בנק מרכנתיל" נפתח במתחם העסקים והמסחר "מבנה" בתל חנן בנשר. ראש עיריית נשר: "אין לי ספק שמדובר במהלך שיחזק את כלל העסקים הפועלים בנשר ויביא לפתיחתם של עסקים נוספים".

003- בנק מרכנתיל - צילום איל לרמן.jpg
סניף החדש של מרכנתיל בנשר (צילום: איל לרמן)

Haifa theater
Whatsapp Haifa News

טקס חנוכת הסניף החדש במתחם "מבנה" – תל חנן וגזירת הסרט, נערך במעמד ראש העירייה אבי בינמו, בכירי הנהלת "בנק מרכנתיל" ועובדי הסניף. בעירייה.

בנק מרכנתיל צילום איל לרמן (2).jpg
צילום: איל לרמן

פתיחת סניף מרכנתיל בעיר נשר היא בהמשך למגמת הגידול במספר העסקים הפועלים בעיר. מנתוני המחלקה לרישוי וקידום עסקים בעיריית נשר עולה, כי במהלך השנתיים וחצי האחרונות נכנסו לעיר נשר 54 בתי עסק חדשים, רובם במבנים ובשטחים שלא היו מאוכלסים כבר שנים. במחצית הראשונה של 2016 נפתחו בעיר 14 בתי עסק חדשים. זאת בנוסף ל-14 עסקים שנפתחו במהלך שנת 2015 ו-26 בתי עסק שנפתחו בשנת 2014. בעיריית נשר מעריכים כי פתיחת סניף מרכנתיל בעיר תמשוך לנשר בעלי עסקים נוספים.

יש לציין כי ע"פ נתונים שפרסמה השנה חברת "דן אנד ברדסטריט", שבדקה אילו ערים בישראל הכי בטוחות לעסקים, נשר היא עיר בטוחה לעסקים - מבין הערים הבינוניות (עד 50,000 תושבים) ונמצאת במקום השמיני והמכובד עם סיכון של פחות מ-10% לסגירת עסקים בעיר.

ראש עיריית נשר, אבי בינמו: "נשר היא עיר איתנה ומשגשגת, הדבר מקרין באופן ישיר על הפעילות המסחרית בעיר והראייה: העסקים בנשר פורחים. במהלך השנתיים וחצי האחרונות, יותר ויותר בעלי עסקים בוחרים בעיר נשר כמקום לפעילותם הכלכלית. אנו מקדמים בברכה את פתיחתו של סניף מרכנתיל בעיר נשר ומאחלים הצלחה להנהלת הבנק ולעובדיו. אין לי ספק שמדובר במהלך שיחזק את כלל העסקים הפועלים בנשר ויביא לפתיחתם של עסקים נוספים".

נשר: כתבות אחרונות בחי פֹּה

נשר: לכל הכתבות בחי פֹּה


יש לכם סקופ? כתבו ישירות לסמר: samar.haipo@gmail.com

תגובות במערכת התגובות של חי פה

חזור אל כלכלה ועסקים בחיפה