כללית עומדת מעל ומעבר בכל הדרוש להגנת המידע

נקודת מפגש לבעלי עסקים בחיפה לצורך זיהוי הזדמנויות משותפות, רישות עיסקי, יזמויות

כללית עומדת מעל ומעבר בכל הדרוש להגנת המידע

מאת: סמר עודה - חי פה
08/05/2016, 09:32
הודעות: 2238
עיתונאית - צוות חי פה
כך נקבע במבדק תו התקן להגנת המידע של מכון IQC. נציגי המכון בחנו את כלל הפעילות והנהלים שנוקט מחוז חיפה וגליל מערבי בכללית, בנושא הגנת המידע ושיבחו את הפעילות הרבה שנעשית במחוז בתחום הגנת המידע והמחויבות הרבה לנושא.

תו תקן בנושא הגנת המידע.jpg

הסוגיה של הגנת המידע והחשש מפני נפילת אתרים וחשיפת מידע חסוי על ידי פורצים (האקרים) מככבת לאחרונה באופן קבוע בתקשורת. לכן, חשוב ללקוחות כללית לדעת שהם יכולים להיות רגועים לאחר שבמבדק מחמיר של מכון IQC נקבע כי כללית עומדת מעל ומעבר בכל הדרוש להגנת המידע. ההקפדה על נושא זה נעשית בכללית לאורך שנים ולא רק מרגע שהנושא עלה לכותרות. בימים אלה, עבר מחוז חיפה וגליל מערבי, בהצלחה רבה, את מבדק תו התקן להגנת המידע, זו השנה החמישית ברציפות.

נציגי המכון בחנו את כלל הפעילות והנהלים שנוקט המחוז בנושא הגנת המידע וכן נדגמו שתי מרפאות בטירת הכרמל, בהן ביקרו הבוחנים והם בחנו מקרוב את הנעשה בפועל בשטח. הסוקרים שיבחו את כללית במחוז על הפעילות הרבה שנעשית בתחום הגנת המידע והמחויבות הרבה לנושא. הפעילויות שנוקטת כללית בנידון כוללות השמדת מסמכים רפואיים בגריסה, הגברת מודעות הצוותים לזהירות יתרה במסירת מידע רק למטופל או למי שקיבל הרשאה מטעמו, הקפדה על הזדהות בטרם מסירת מידע, חסמים והגנות בכניסה למחשבים ועוד. התהליך כולו מרוכז על ידי ענת מלמד, מנהלת ארגון ושיטות.

מנהלת מחוז חיפה וגליל מערבי בכללית, פרופ' מ"ק חן שפירא: "בארגון בריאות כמו כללית נדרשת רגישות מיוחדת לנושא. מחד, אין נושא רגיש יותר ממידע על בריאותו של האדם וחובה עלינו לשמור הקפדה יתרה על פרטיות המטופלים. מאידך, חשוב לנו לתת שירות יעיל וידידותי ללא סרבול. האתגר גדול במיוחד, כי אנו מקפידים להציע למבוטחינו ליהנות מהאפשרויות הרבות שמציעה הטכנולוגיה בימינו, כמו שימוש באפליקציה לזימון תורים וביטולם, קבלת מידע רפואי, תוצאות מעבדה, הזמנת מרשמים וחידושם ועוד. כללית מובילה בתחום השירות המקוון ולכן גם מקפידה להוביל במקביל בכל הקשור בהגנת המידע, תוך הליכה על החבל הדק שבין הצורך להנגיש שירות ומידע, לבין ההגנה עליו מפני עיניים זרות".

כללית: כתבות אחרונות בחי פֹּה

כללית: לכל הכתבות בחי פֹּה


יש לכם סקופ? כתבו ישירות לסמר: samar.haipo@gmail.com

תגובות במערכת התגובות של חי פה

חזור אל כלכלה ועסקים בחיפה