הדרך הפשוטה להגדיל את כמות הלקוחות היא לא לאבד את הקיימים!

הדרך הפשוטה ביותר להגדיל את כמות הלקוחות שלך
היא לא לאבד את הקיימים!

עסק ממוצע מאבד כ -20 אחוזים מלקוחותיו בשנה וזאת מאחר ולא דאג להפעיל פעילות של קשרי לקוחות בצורה שוטפת. בכמה התעשיות הנטישה של הלקוחות עומדת על יותר מ 80 אחוזים מזדמנים, שעלות השיווק בהשגת הלקוחות הללו מטורפת אל מול היכולת לטפח ולשמר אותם בעלויות זולות מאוד ולהפוך אותך ללקוחות קבועים, העצוב הוא שמעט מאוד עסקים משתדלים ומתאמצים להבין את ההשלכות על טיפוח ושימור לקוחות קיימים ומזדמנים.
ההשלכות ללא טיפוח ושימור לקוחות יכולות להחמיר עם הזמן והן לפעמים לא צפויות.
אפילו שינוי זעיר ע"י הפעלת טיפוח ושימור לקוחות באמצעות מערכת עסקית יכול להעניק התרבות עסקית של לקוחות וזאת אם עושים זאת בצורה עקבית ולאורך זמן.
התוצאה תהיה מדידה – ( R.O.I -Return On Investment או "החזר השקעה") והיא נוצרת בצורה שיטתית וויראלית ותעניק לכל עסק העושה זאת רווח מיידי ולטווח ארוך, דרך לצמיחה שאין לזלזל בה.

פעם עובד היום עצמאי,
"יציאת מצרים" שלי – מעבדות לחירות / עצמאות

001_-_זמיר_בן_עקיבא.jpgזמיר בן עקיבא, שהפך לעצמאי החל מחודש אוגוסט האחרון, איש שיווק בכל רמ"ח איבריו, הפך משכיר לעצמאי והקים את חברת הייעוץ ROI – Group , העוסקת בשיווק אסטרטגי º360.
אחד מסמליו המובהקים של חג הפסח הוא המעבר מעבדות לחירות, זהו הזמן הטוב ביותר להרגיש ולחוות כיצד החירות שעברנו אליה מתורגמת הלכה למעשה.

שכירים רבים קמים מדי בוקר לעבודה, במטרה לעבוד בעסק בו הם שכירים, לשפר, לייעל, לקדם ולהגדיל את הרווחיות של העסק בו עובדים, כל זאת תמורת שכר והשקעה כמעט אינסופית, בדגש במשרות ניהול בכירות ואו בחברות הייטק כאלו ואחרות, אבל ויש אבל גדול קיימים לא מעט מנהלים אשר החליטו ביום בהיר לבצע שינוי ולבחור אחרת. הבחירה או המהלך, נעשה על ידי שינוי סטטוס העבודה להפוך משכיר/עובד לעצמאי, להיות בעל השליטה על הזמנים ובמה לעסוק.

"ביולי 2015 החלטתי לסיים את עבודתי "לשכת המסחר והתעשייה חיפה והצפון" ולצאת לדרך משלי, לעשות לי ולביתי והכי חשוב לעשות את מה שאני אוהב, שיווק כולל המעניק פתרון כולל לחברות ועסקים, כשכיר ידיי היו כבולות בהחלטות המנהלים שמעליי, כיום אני עושה ככל העולה על רוחי ובהתאמה ללקוחותיי וזאת עם היכולות להעניק פתרונות קריאטיביים ומגוונים.

כשכיר תמיד אהבתי לעשות ולעזור לחבריי ומכריי, כיום תרגמתי את היכולות להעניק לכלל הקהילה של בעלי העסקים הקטנים והבינוניים ופתחתי חטיבה בחברה שלי Group – ROI המעניקה חינם!!!

מפגשי נטוורקינג לבעלי עסקים בחיפה ובנתניה, במסגרת המפגשים אני מעניק מפגשים מכובדים המפגשים כוללים הרצאה מקצועית המשתנה מעת לעת, לדוגמא: הרצאה "חשיבה יצירתית מחוץ לקופסא", הרצאה כיצד בונים "מועדון לקוחות", הרצאה בנושא -"נטוורקינג כסגנון חיים" ועוד מגוון גדול של פתרונות מקצועיים ומיומנויות ניהול אותם אני מעניק ללא תשלום ובאירוח מלא, הכולל כיבוד שתייה וחנייה, כל זאת בחינם לגמרי!
על מנת ליצור קשר ולהגיע למפגשי הנטוורק שלי מוזמנים להתקשר אלי 052-6661212

12998447_490170727846947_6595924863522731277_o_(1).jpg

קצת על חברת GROUP – R.O.I פיתוח עסקי ואסטרטגיה שיווקית – º360
(R.O.I ( Return On Investment או "החזר השקעה" בעברית, הוא מדד כלכלי להערכת כדאיות
של פעולה הדורשת השקעת זמן או כסף באמצעות השוואה ומדידה של כמות ההכנסה המתקבלת
ביחס לעלות ההשקעה.

לא ניתן להגיב