יונה יהב במשבר הזיהום: חיפאים השיבו לסקר. התוצאות לפניכם

יונה יהב - סקר תפקוד במשבר הזיהום

יונה יהב – סקר תפקוד

בסקר שנערך על ידי מערכת חי פה, השיבו חיפאים על השאלה אם הם סומכים על מנהיגותו יכולתו של יונה יהב לפתור את משבר הזיהום של חיפה.

זהו מדגם גדול, אך אינו מדגם מייצג של האוכלוסייה הבוגרת, מפני שמדגם זה נעשה במדיה הדיגיטלית בלבד. אנו מעריכים כי האנשים הפעילים במדיה הדיגיטלית הם בעלי מודעות חברתית סביבתית גדולה מהממוצע ויש להם ידע נרחב יותר מהממוצע באשר לתפקוד ראש העיר בסוגיות שונות ולכן תשובותיהם מוטות בהתאם.

אמינות מערכת הסקרים:

זוהי מערכת מתקדמת מאד ויקרה, אשר מסופקת לסוקרים בתשלום , על ידי פייסבוק. מערכת זו מונעת הצבעות כפולות, מכיוון שהיא בודקת את המצביעים לפי פרופיל הפייסבוק הייחודי שלהם.

השאלה ששאלנו את הציבור בסקר

לאור העובדה שנתוני התחלואה נחשפו (שוב) בעצמה, חשוב לנו לדעת מה חושבים תושבי העיר חיפה על יכולתו של יונה יהב לתפקד בצורה אפקטיבית ולפתור את בעיית הזיהום, התחלואה והתמותה.

תוצאות הסקר בו הצביעו חיפאים:

תוצאות_הסקר_-_האם_החיפאים_סומכים_על_יהב_במשבר_הזיהום.JPG

תוצאות הסקר – האם החיפאים סומכים על יהב במשבר הזיהום

בשורה התחתונה:
97% מהנשאלים סבורים כי אין ביכולתו של יונה יהב להוביל לפתרון משבר הזיהום.
85.3% מהנשאלים חושבים כי על יהב להתפטר מידית בשל חלקו בהכחשת הזיהום וחוסר יכולתו להביא לפתרון המשבר
אם לא הוא, אז מי ישמור עלינו?

סקר קודם שהסתיים:

2 תגובות
  1. משה אבדלחק אמר/ה

אני לאו סומך אל ראוש העיר יונה יהב

2. abmm אמר/ה

לו הייתי ערבי או חרדי,הייתי מגיב על הסקר שמראה את המיאוס של רוב תושבי העיר מיהב בזו הלשון:יהב ואפילו קודמיו שהמציאו פטנט גאוני ויחודי איך להבחר שוב ושוב על אפו וחמתו של ציבור יהודי חילוני רחב בחיפה הסולד ממנו ומחוסר האונים שלו.יחזור ויבחר שוב ושוב בזכותינו(הערבים והחרדים) על אפם וחמתם של הסולדים ממנו.כי אנו שני קהלים המצביעים בשיטת העדר כשמנהיגינו מצ'ופרים יפה מאד ודרכם הקהלים שלנו מקבלים הטבות שבשום עיריה ואצל שום ראש עיר המתנהלים בתקינות וכחוק זה לא היה עובר ותקצר היריעה כאן מלפרטם.אז תעשו הפגנות.סקרים וכל מיני מחאות.אנחנו הערבים והחרדים יקירינו יראי השמיים.נמשיך לשלוט בכם ובעיר שבשקט בשקט כבר גנבנו לכם מתחת לאף בזכות יקירינו יהב שבקרוב יצטרך לדבר בערבית או ביידיש בין כותלי העיריה.עיריה שמחזיקה בגרונה של העיר מזה שנים רבות.עיר ללא תקנה.עיר ללא רחמים.עיר המחכה לנס ולמושיע.

לא ניתן להגיב