יוני הללי זוכה פרס העיתונות לשנת 2015

יוני הללי, עד לא מכבר כתב מעריב בחיפה והצפון, נבחר ביום ראשון (28.12.2014) לקבל את פרס העיתונות של תא כתבי חיפה לשנת 2015.

הפרס יוענק בכנס התקשורת "מחוץ לבועה ll"
שיתקיים ב-29 בינואר באוניברסיטת חיפה.

מאחורי הללי עשרות שנות עשייה עיתונאית, בעיקר בתחום הספורט אך גם במגוון נושאים חדשותיים, פליליים, אנושיים וחברתיים.

הוא חתום על גילוי אחת מהפרשות המביכות בספורט הישראלי, הבילוי של שחקני נבחרת ישראל בכדורגל עם נערות ליווי ערב משחק מכריע.
בשנתיים האחרונות הקדיש את רוב זמנו לתחום סיקור ופרשנות הספורט והכדורגל בעיקר תוך שהוא מפגין ידע עצום ומעמיק במהלכים ובתהליכים בתחום שאותו הוא מסקר. הוא משתתף באופן קבוע בשתי תוכניות הדגל של ערוץ הספורט, ברדיו ובטלוויזיה.

הללי עיתונאי מקצועי המתגורר בחיפה והיותו עיתונאי צפוני עובר כחוט השני בעבודתו לאורך השנים.
הוא מייצג את העיר ואת אנשיה שנים ארוכות.
יוני נבחר אתמול במהלך פגישת חברי תא כתבי חיפה במסעדה בכרמל.
בפגישה גם הוצג מבנה כינוס התקשורת.

image.jpg

חברי הצוות: מימין לשמאל: קובי מנדל (גל"צ), יואב מינץ (רדיו צפון), ליאור אל חי (ידיעות אחרונות), נועם אמיר (מעריב), נעה שפיגל (הארץ)…
image_(1).jpgחברות וחברים!
ראשית אני מודה: הניסוח ״פרס העיתונות לשנת 2015״ נעים לי יותר באוזן מפרס והוקרה על ״מפעל חיים״, כי להזכירכם לא מזמן חגיוניגתי 55 ומפעל חיים זה מוגזם ובעיקר קטונתי.
אבל מכיוון שאתם קובעים מה הפרס, מה המהות שבו, מה התוכן ומה הכותרת שלו, אני מקבל באהבה ובעיקר בהמון יראה את הבחירה.
בעיני אין חזק יותר מבחירה של קולגות למקצוע ולכן זה מעורר אצלי לא מעט השראה וגם התרגשות.
ואיזה מזל שלא הגעתי למפגש ולא עשיתי לעצמי נפשות, כי האמת – אפילו לא ידעתי שאני מועמד…
ולפני שאסיים אני נזכר שאומרים תמיד שתמונה אחת שווה אלף מילים, ואני אומר שלפעמים משפט קצר כמו ״אין ראוי ממך…״ או ״יוני חבר יקר…״ מריץ אצלי אלף תמונות בראש …
תודה לכולם

לא ניתן להגיב